przestrzeń eventowa.

3miejsce

3miejsce to idealne miejsce na zorganizowanie eventu! W naszej przestrzeni zmieści się nawet ponad 100 osób. Jesteśmy przygotowani do organizacji zarówno imprez okolicznościowych, jak i konferencji oraz warsztatów. Nasza modułowa przestrzeń dostosowuje się do Twojego wydarzenia. Pomożemy Ci w zorganizowaniu całej oprawy, począwszy od cateringu po dokumentację foto-wideo z wydarzenia.

Warsztaty?
Tylko tu!
Impreza?
Zawsze!
Coś innego?
Śmiało!

eventy.

Chcesz zorganizować event? W naszej przestrzeni zrealizujemy z Tobą dokładnie to, czego potrzebujesz – warsztaty, debatę, konferencję, prezentację, pokaz czy cokolwiek innego. Szukasz miejsca na świetną zabawę? W 3miejscu możesz zorganizować imprezę i być pewnym, że żaden sąsiad nie każe Ci jej skończyć przed 22:00. Przestrzeni wystarczy dla tych, co wolą sobie posiedzieć, jak i dla wielbicieli parkietu.

Nie żyjemy w próżni! Jesteśmy zaangażowani! Tworzysz projekt odpowiedzialny społecznie i potrzebujesz przestrzeni na jego organizację? Chętnie Ci w tym pomożemy! Masz inne plany? 3miejsce to przestrzeń modułowa, więc bez problemu uda się nam sprostać Twoim wymaganiom.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.