3MIEJSCE

Czym jest 3miejsce?

3miejsce to nie jest cowork. To nie jest studio fotograficzne. To nie jest przestrzeń eventowa. To Twoje miejsce. To modułowa przestrzeń, którą można zaaranżować według Twojego pomysłu – możesz tu realizować plan zdjęciowy, event, pracować albo imprezować. To miejsce akurat między pracą a domem.

Event?
Wyzwanie przyjęte!
Sesja zdjęciowa?
Znamy się na tym!
Cowork?
Kawa już się parzy!

Nasza przestrzeń

PRZESTRZEŃ

3miejsce to nie jest zwykła przestrzeń do wynajęcia. To jest właśnie miejsce, które ma swoją osobowość i potrafi inspirować. Stworzyliśmy tu niepowtarzalną atmosferę. Zadbaliśmy o to, by wypełnić miejse rzeczami z duszą – zresztą sami zobaczcie.

A samej przestrzeni Ci u nas nie zabraknie! Do Twojej dyspozycji oddajemy 180m2, na których zmieści się nawet ponad 100 osób – wszystko zależy od tego, jak zaaranżujemy 3miejsce.

3miejsce jest idealnym miejscem do zorganizowania sesji zdjęciowej, nagrań video, wydarzenia, eventu… To najlepszy adres dla Ciebie i Twojego wydarzenia.

zaplecze

W pełni wyposażona kuchnia pozwala nie tylko na zaparzenie kawy i herbaty, ale również na przygotowanie posiłków podczas wydarzeń i realizacji. W razie potrzeby zapewniamy również catering na wydarzeniach. A sama kuchnia jest również idealnym tłem do sesji i nagrań kulinarnych.

W 3miejscu mamy osobne pomieszczenie, w którym zorganizować można garderobę wraz ze stanowiskiem do wizażu.

Na terenie obiektu znajduje się strzeżony parking.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.