cowork

nasz pomysł

Szukasz miejsca do pracy? A może na spotkanie ze współpracownikami? Potrzebujesz biurka z dostępem 24/7? A może chcesz wpadać dwa, trzy razy w miesiącu i odbyć kilka spotkań w naszej przestrzeni? Śmiało, zapraszamy do 3miejsca, które jest modułową i elastyczną przestrzenią coworkingową właśnie dla Ciebie.

Praca?
Jasne...
ale najpierw...
dobre miejsce!
A kawa?
Tylko speciality!

dla Ciebie

Nie da się pracować byle gdzie. Nie da się też (na dłuższą metę) pracować byle jak. Doszliśmy do takich wniosków i stworzyliśmy 3miejsce. To przestrzeń, w której nam samym pracuje się najlepiej i zapraszamy do niej także Ciebie. Mamy tu biurka, stoły, stoliki, kanapy, krzesła i fotele. Jest dużo miejsca, więc możesz nawet pracować na stojąco albo skacząc. Są duże okna i dużo światła dziennego. Można złapać oddech i robić swoje.

Mamy tu wszystko, czego potrzeba w biurze, a nawet zdecydowanie więcej. Mamy wifi, drukarkę, projektor, ekspres do kawy, ale także konsolę, dobre głośniki i wiele innych rzeczy, których nie znajdziesz w zwykłym biurze. 3miejsce to w końcu coś znacznie więcej niż biuro.